Serwis ogłoszeniowy biznesbielawa.pl powstał z myślą o wsparciu małych i średnich przedsiębiorców działających na terenie miasta Bielawa i okolic. Założeniem serwisu jest pomoc w promocji lokalnych firm w internecie poprzez rzetelne wsparcie specjalistów z branży internetowej posiadających bogate doświadczenie.

Głównym celem i najważniejszą misją naszej firmy jest tworzenie przewagi rynkowej naszych Klientów nad swoją konkurencją, za pomocą nowoczesnych, kreatywnych, wyjątkowych i skutecznych w działaniu stron internetowych.

Tworzeniem stron zajmujemy się od prawie 10 lat. Daje nam to ogromne narzędzie w postaci doświadczenia. Zdobywane przez lata umiejętności i wiedza powodują, że doskonale wiemy jak powinien zostać zaprojektowany sklep internetowy aby skutecznie sprzedawał, jak powinien działać portal internetowy aby użytkownicy chcieli z niego korzystać, czy w jaki sposób zaprojektować i stworzyć stronę ofertowo wizerunkową, aby potencjalni klienci zainteresowali się Twoją ofertą.

Jesteśmy fizycznie istniejącą firmą, zatrudniającą stacjonarnych pracowników, w przeciwieństwie do 90% firm na rynku, które tylko próbują wykreować wizerunek firmy. Nasze stacjonarne biuro mieści się w ścisłym centrum Gliwic, gdzie od poniedziałku do piątku, od godziny 8:00 do godziny 15:00, możesz przyjść nas odwiedzić, wypić kawę i nas poznać. Jako profesjonalna firma z branży IT, nasze biuro wyposażone jest w ogromną ilość niezbędnego do realizowania na najwyższym poziomie stron sprzętu – w przeciwieństwie do działalności prowadzonych przez studentów, którzy próbują między szkołą, pracą a snem, tworzyć „na kolanie”, za pomocą wysłużonego laptopa strony internetowe. My nie eksperymentujemy na naszych Klientach ryzykując powodzenia ich projektu, czego najlepszym dowodem jest nasze rozbudowane portfolio wdrożonych w życie projektów.