Dlaczego jest Ci potrzebne konto Firmowe na BiznesBielawa ? Jak je założyć i zarządzać katalogiem, by przyciąśgnąć klientów ? Odpowiemy na te pytania i przeprowadzimy Cię przez proces zakładania profilu dla Firmy w serwisie BiznesBielawa.

Wystarczy kilka kroków, abyś mógł dodać swoją firmę do naszego katalogu. Możesz dodać zdjęcia, dokładny adres z mapą dojazdu, nr telefonów, email link do Twojej firmowej strony internetowej. FB, twitter.

1. Zaloguj się na swoje konto

2. Po zalogowaniu się będziesz mógł dodać swój pierwszy wpis z ofertą. W tym celu z menu Twojego konta wybierz – Dodaj Miejsce.

3. Wypełnij dokładnie formularz: opisz dokładnie co oferujesz. Możesz podac ceny i całą swoją ofertę. Zadbaj o to, by informacje były przejrzyste i czytelne dla potencjalnego klienta. Im szerzej opiszesz swoją firmę tym lepiej!
W opisie koniecznie załącz zdjęcia. Możesz dodać link do filmu na youtube.

4. Gratulacje, dodałeś Swój pierwszy wpis do naszego katalogu. Po zatwierdzeniu przez naszego administratora wpis zostanie opublikowany (zazwyczaj do kilku godzin).

Możesz dodać także więcej wpisów, jeżeli oferta Twojej firmy jest większa lub skierowana do innych odbiorców.

Skorzystaj także z naszej oferty profesjonalnej promocji w internecie. Zacznij od budowy własnej strony internetowej lub sklepu internetowego.