Dodanie firmy/oferty ze zdjęciami oraz opisami jest dobrowolne i nie odpłatne.

Problem, który napotkaliśmy na samym początku to brak możliwości znalezienia wszystkich firm które funkcjonują w naszym mieście i nie tylko chodzi również o Firmy z Dźierżoniowa oraz Pieszyc.

Niektóre firmy, które funkcjonują nieprzerwanie od 20 lat i dłużej na terenie Bielawy, Dźierżoniowa oraz Pieszyc  nie mają żadnej oferty bezpośrednio trafiającej do klienta docelowego, nigdzie nie można ich znaleźć a musimy pamiętać, że konkurencja nie śpi.

Żadna z chociażby piekarni funkcjonujących na terenie Bielawy nie ma strony www, nie ma swojego sklepu internetowego mało tego nie ma nawet strony firmowej na Facebook.

Takie podejście i postepowanie na pewno nie przyczyni się do zdobycia nowych klientów a wręcz przeciwnie daje zielone światło Naszym Klientom na zapoznanie się z oferta konkurencji i przejście do nich co dla Nas jako właściciela Firmy oznacza straty oraz może prowadzić w dalszej perspektywie czasu do bankructwa Firmy.

Żaden ze sklepów spożywczych lokalnych nie ma swojej strony www kiedy największa i najsilniejsza konkurencja w tej branży na rynku lokalnym rozwija skrzydła Lidl,Biedronka oraz Żabka, które reklamują się w tv, w Internecie, mają własne strony www oraz profile firmowe na Facebook odbierają klientów tym małym sklepom, ponieważ każdy z tych sklepów działa indywidualnie i nie ma żadnej oferty promocyjmej, która bezpośrednio trafia do Naszego klienta docelowego.

Dobrze przygotowana oferta to przede wszystkim produkt i cena. Jeśli sytuacja o której pisaliśmy wyżej nie ulegnie zmianie to w ciągu kilku najbliższych lat żaden z lokalnych sklepów spożywczy nie będzie w stanie konkurować a wysokie koszty utrzymania sklepu oraz koszty dodatkowe takie jak rachunki bieżące (wynajem lokalu, woda, prąd oraz inne opłaty takie za ZUS czy wypłata dla pracowników)  doprowadzą do bankructwa co będzie skutkować przejęciem całego rynku spożywczego przez zagraniczne korporacje oraz dyktatura cen.

Co w dalszej perspektywie czasu przełoży się znacznie obnirzenie jakośći produktów oraz bardzo,bardzo wysokie ceny.

Zespół BiznesBielawa.pl